Paslaugos

Siūlome aukštą gaminių bei paslaugų kokybę

CNC frezavimas

CNC frezavimo staklėmis frezuojame plastiką, MDF, LMDP, fanerą, medį ir kitas medžiagas, kurios skirtos reklamai ir baldų gamybai. Galime frezuoti euro sieneles, ažūrines pertvaras filingus ir įvairaus dizaino gaminius.

Gaminiai iš plastiko ir organinio stiklo

CNC formatinio pjovimo ir organinio stiklo lenkimo staklių pagalba galime pagaminti įvairaus tipo, dizaino bei dydžio gaminius: dėžutes (biriems produktams, smulkiems daiktams), ekspozicinius stovelius (telefonams, plančetiniams kompiuteriams, knygoms, skrajutėms), laikiklius pritaikytus euro sienelėms, puodelių ir lėkčių laikiklius, dangtelius popierinėms dėžutėms, kolonas naudojamas daiktų ekspozicijoms.

Prekybiniai baldai, prekybinė įranga

Gaminame prekybinius baldus ir prekybinę įrangą prekybos centams, specializuotoms parduotuvėms: kasų baldus, prekystalius, euro sieneles, atvirukų stendus, prekybinius stendus ir įvairaus tipo bei dizaino baldus, kurie reikalingi prekyboje. Prekybiniai baldai gaminami iš LMDP, MDF, fenetros, grūdinto bei organinio stiklo, aliuminio profilių ir metalo.

Baldai namams ir biurams

Gaminame individualaus dizaino bei išmatavimų korpusinius baldus namams ir biurams: virtuvės, svetainės, prieškambario, vaikų kambario, miegamojo, vonios kambario baldus, drabužines, slenkančias sistemas, komodas ir įvairaus tipo konsoles. Naudojame šiuolaikiškas, kokybiškas medžiagas, tinkančias tiek moderniam, tiek klasikiniams interjerui. Bendradarbiaujame su didžiausiais baldinių medžiagų tiekėjais.

Baldinių plokščių pjovimas

Galime pasiūlyti kokybišką ir greitą baldinų plokščių pjovimo paslaugą. Pjauname LMDP, MDF, HDF, fanerą, lukštu dengtą MPD ir MDF, HPL laminatu dengtą plokštę , HPL Compakt ir LMDP srtalviršius. Pagal klientui reikiamas detales paskaičiuojame medžiagų kiekius, užsakome medžiagas. Pjauname ir iš kliento pristatytų medžiagų.

Baldinių plokščių briaunų laminavimas

Teikiame briaunų laminavimo paslaugą. Laminuojame PVC, ABS, HPL ir natūralaus lukšto briaunomis. Pagal reikiamas laminuoti briaunas, paskaičiuojame ir užsakome reikamą medžiagų kiekį. Galime laminuoti ir su kliento atvežtomis briaunomis.